نکات ایمنی پکیج ایران رادیاتور

در استفاده از پکیج ایران رادیاتور رعایت نکات مهم و ایمنی هنگام استفاده از پکیج ایران رادیاتور ضروری است، با بهره گیری از راهنمایی ها و نکات آن میتوانیم  مطلوب ترین استفاده را از پکیج ایران رادیاتور خود داشته باشید.در صورت بهره گیری از این نکات ایمنی استفاده از پکیج ایران رادیاتور دستگاه کمتر دچار مشکل خواهد شد اما با این حال پکیج ایران رادیاتور نیز مانند دستگاه های گرمایشی دیگر با مسائل و مشکلات رایجی روبروست.

نصب و راه اندازی اولیه دستگاه را به نصاب مطمئن بسپارید

راه اندازی صحیح پکیج از این جهت قابل اهمیت است که ضامن عملکرد بهینه پکیج ایران رادیاتور است.

درصورت عدم کارکرد مناسب دستگاه، سرویس و تعمیر پکیج باید بوسیله سرویسکار انجام گیرد، در غیر این صورت  عواقب تعمیر پکیج بوسیله افراد غیر فنی جبران ناپذیر است.

اولین نکته ایمنی

یکی از نکات ایمنی استفاده از پکیج ایران رادیاتور این است که هرگز دستگاه پکیج ایران رادیاتور را در اتاق خواب و سرویس های بهداشتی نصب نکنید، ودقت داشته باشید که در اطراف پکیج باید فضای آزاد وجود داشته باشد و دستگاه در کنار وسایل گرمایشی دیگر قرار نگرفته باشد.

نکته دوم در ایمنی 

هنگام نصب، تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور مواد قابل اشتعال، کودکان و سالمندان را از محیط نصب پکیج ایران رادیاتور دور کنید

نکته سوم 

یکی دیگر از نکات ایمنی استفاده از پکیج ایران رادیاتور لوله کشی آب و گاز پکیج ایران رادیاتور است که باید مطابق ضوابط ایمنی و استانداردهای ملی باشد، این لوله کشی ها بعد از نصب باید چک شوند تا از سلامت آنها مطمئن شویم، استفاده از شیر گاز مستقل الزامی است.

نکته چهارم در ایمنی پکیج ایران رادیاتور

مسیر لوله کشی دودکش پکیج ایران رادیاتور باید تا حد امکان مستقیم و عاری از هر پیچ و خم باشد و هر چند وقت باز بودن آن مورد کنترل و بررسی قرار بگیرد.

قیمت کلیه   محصولات ایران رادیاتور  ارائه شده درسایت فروشگاه ایران رادیاتور  پاسارگاد به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ نگردیده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از میزان تخفیف با ما تماس بگیرید:

دفتر فروش تهران:55422955-55422938-55407350   

   مدیریت:09124225208    آقای عزتی

لطفا از سایت فروشگاه بوتان پاسارگاد بازدید فرمایید

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@